Witamy

Każdy z nas troszczy się o stan zdrowia naszych rodziców, dziadków - tych których kochamy i szanujemy. Chcemy aby jesień życia spędzili we własnym domu w warunkach komfortowych. Nie zawsze jednak możemy im poświęcić tyle uwagi i troski ile potrzebują.

Firma Gwarant-Tomczyk zapewnia opiekę osobom, które z powodu stanu zdrowia lub późnego wieku wymagają codziennego wsparcia. Nasze opiekunki zaopiekuje się potrzebującym w zależności od indywidualnych wymagań i oczekiwań przez kilka godzin w tygodniu czy też całodobowo. Opiekunka zapewni bliskiej Państwu osobie pomoc w codziennych zajęciach, będzie opiekunem i przyjacielem, ugotuje i posprząta.

Nasze opiekunki posiadają odpowiednie kwalifikacje, bogate doświadczenie i referencje świadczące o jakości oferowanych usług. Są rzetelne, odpowiedzialne i przeszkolone w celu zapewnienia naszym klientom najwyższych standardów opieki. Posiadają także niezbędną wiedzę medyczną.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych usług.

 

O nas

Firma Gwarant-Tomczyk sp. j. od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.  Wieloletnie doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb opiekuńczych i wykwalifikowana kadra oraz znakomita organizacja usług a takżę dbałość o naszych klientów gwarantują jakość świadczonych usług.

more wiecej

   

Usługi opiekuńcze

Rozumiemy, że podjęcie decyzji o powierzeniu opieki nad osobą starszą czy chorą jest trudne. W trosce o zaspokojenie Państwa wątpliwości podchodzimy indywidualnie do naszych klientów i wspólnie z Państwem rozmawiamy i doradzamy w zakresie potrzeb podopiecznego. Razem ustalamy szczegółowy plan i zakres opieki dzięki czemu zyskają Państwo poczucie komfortu i pewności spokojnego funkcjonowania na co dzień.

Bezpłatnie udzielimy Państwu porad na temat usług i ich zakresu.

more wiecej